Nasze realizacje

"Osiedle domów ul. Rybałtowska.

Domy jednorodzinne z ogrodem, w zabudowie bliźniaczej. Stan deweloperski. Zlokalizowany przy ul. Rybałtowskiej w Krakowie (Prądnik Biały). Powierzchnia mieszkalna 133,5 mkw. Działka 307 mkw. Na parterze salon (z wyjściem na taras w ogrodzie), kuchnia, hall, wc, wiatrołap i garaż̇. Piętro podzielone na 3 sypialnie, łazienkę̨ i dużą garderobę̨. Na poddaszu dodatkowe pomieszczenie, z możliwością adaptacji na kolejny dwa pokoje oraz strych. Media: kanalizacja, prąd, woda, gaz.

Ul. Siewna

Ostatnia inwestycja. Budynek przy ul. Siewnej, znajduje się w dzielnicy Biały Prądnik, tuż przy południowej granicy Górki Narodowej. Willa składająca się z 6 mieszkań oraz czterech garaży. Powierzchnia mieszkań od 40 do 70 mkw.

Ul. Królowej Jadwigi 7a

Kameralny, trzypiętrowy budynek mieszkalny na urokliwym Salwatorze, w znakomitym punkcie komunikacyjnym. Posiada dwanaście mieszkań z garażami. Powierzchnie mieszkań od 48 do 98m2 (również dwupoziomowe). Budynek spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem klientów.

Ul. Pszczelna

Budynek mieszkalny 2 piętrowy z poddaszem i garażami (24 mieszkania). Usytuowany przy osiedlu Ruczaj, w pobliżu terenów rekreacyjnych na Zakrzówku. Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wykończone zgodnie z upodobaniami nabywców. Podobnie jak budynek przy ul. Oboźnej wykonany z nowoczesnych i ekologicznych materiałów.

Biurowiec ul. Emaus 5

Zlokalizowany w sąsiedztwie "Rezydencji Emaus". Blisko tras wylotowych na Warszawę, Katowice, Zakopane oraz lotnisko. Kameralny o wysokim standardzie, z klimatyzacją. Elegancko wykończony, elewacja z piaskowca, efektowne przeszklenia, wewnątrz wykończony granitem. Budynek dwu piętrowy, o pow. użytkowej 910 m2, z dwoma stanowiskami garażowymi oraz parkingiem na 50 samochodów.

"Rezydencja Emaus" - ul. Emaus 6

Budynek mieszkalny na Salwatorze (20 mieszkań). Sąsiaduje z klasztorem SS Norbertanek i wzgórzem Św. Bronisławy. Z wyższych pięter budynku rozciąga się widok na panoramę Krakowa, a przy sprzyjających warunkach meteorologicznych, również na Tatry. Charakteryzuje go bardzo wysoki standard wykończenia. Elewacja wykończona wysokiej klasy piaskowcem, wnętrze wykończone marmurem, duża część budynku jest klimatyzowana. Obiekt monitorowany z całodobową obsługę w portierni. Dla mieszkańców przygotowane dobrze wyposażone garaże.

Ul. Oboźna

Budynek mieszkalny położony w centrum Krakowa. Wyróżnia się oryginalną bryłą architektoniczną. Składa się z 18 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i indywidualnym wykończeniu, zgodnie z upodobaniami klientów. Obiekt posiada podziemne garaże przeznaczone dla mieszkańców. Jeden z pierwszych w tym rejonie Krakowa budynków wybudowanych z materiałów ekologicznych i zaawansowanych technologicznie (stropy z płyt filigranowych itp.). Oddany do użytku w 1997 roku.

KONTAKT

Korat-1 Sp.z o.o ul.Emaus 7/6, 30-201 Kraków
Osoba do kontaktu: Piotr Rudziewicz
Tel: +48 609 054 605
E-mail: piotr@korat.pl

Zostaw wiadomość:

Imię

E-mail

Nr telefonu

Twoja wiadomość: